Yedek Parça İmalatı

Yedek Parça İmalatı

Yedek parça imalatı günümüz ticaret ağında yerini almıştır. Turab Makine olarak makine ve otomobil alanlarında parça üreterek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Günümüzde makineler ve otomobiller en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Hepsinin karmaşık algoritmaları var. Şirketler birbirleriyle rekabet ederken, ürünlerine sürekli olarak yeni özellikler eklemek zorundadırlar. Ek olarak, hızlı gelişen teknoloji neredeyse tüm bunları bir şirketin ihtiyacı haline getirmiştir.


Turab Makine olarak CNC tezgahlarda parça imalatı yapmaktayız. Bilgisayar destekli seri üretime ek olarak kaliteyi de vurgulamamız gerekiyor. Yedek parça üretimi, parçaların teknik resimleri ile başlar. 3D olarak çizilen resimler, yazılım aracılığı ile bilgisayara yüklenir ve üretime başlanır. Bilgisayar programları seri üretimi kolaylaştırsa da üretime her an müdahale etme haklarına da izin verir. Şirketimizin değer verdiği değerlerden biri de kalite kontroldür.


Üretimin her aşamasında kalite kontrol prensibini takip ediyoruz. Çalışanlarımız, çizilen resimlerin kontrolünden, tornalama, frezeleme, kaynak gibi çeşitli aşamalarda ürünleri kontrol etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı kalite kontrol firmaları da kalite kontrolü yapabilmektedir. Her zaman ürünün sonunda duruyoruz ve üretici olmayı garanti ediyoruz.